Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
23 Decembris 2021 Uncategorized

 

 

Uzlabota skārienekrāna tehnoloģija

Iedomājieties un izveidojiet, izmantojot interaktīvo skārienekrāna tehnoloģiju. Ieskicējiet ideju ātri, pateicoties rakstāmrīka tikai 34 ms aizturei vai krāsojiet ar reālu precizitāti – 2048 piespiediena līmeņiem, kas iebūvēti tieši displejā.

 

 

 

 

 

Intuitīvs un dabisks zīmējums

Radi bez ierobežojumiem. Flip 3 mijiedarbība ir intuitīvi veidota, lai radītu un risinātu. Lieto jebkuru objektu, kas ir tuvumā, lai realizētu savu ideju dzīvē. Flip 3 atšķir dažādas formas no plāniem objektiem, lai rakstītu vai izceltu uz ekrāna. Vienkārša satura dzēšana ar pirkstu vai plaukstu.

 

 

 

Turiet ekrānu tīru – Pret mikrobu pārklājums

Pateicoties pret mikrobu pārklājumam, Samsung Flip 3 novērš mikrobu vairošanos, lai palīdzētu aizsargāt pret noteiktām baktērijām.

* Lai veiktu savu antibakteriālo funkciju, šis produkts ir apstrādāts ar biocīdo vielu Zinc Pyrithion. Flip3 piešķirts antibakteriālais sertifikāts UL2282

** Antibakteriālais īpašums nepasargā lietotājus no baktērijām un nenodrošina aizsardzību pret vīrusiem, tostarp Covid-19.

*** Pretmikrobu pārklājums ir tikai uz ekrāna virsmas, un efekts var atšķirties atkarībā no baktēriju veida vai lietošanas apstākļiem.

 

 

 

 

Samaziniet negadījumus un riskus – Neplīstoša aizsardzība

Samsung saprot, ka mēdz notikt nelaimes gadījumi. Lai aizsargātu lietotāju, Flip 3 ekrāna virsma ir laminēta ar īpašu patentētu neplīstošu plēvi, nodrošinot, ka arī iekārtas ekrāns paliek neskarts.

 

 

 

 

 

Lietojiet  Open Pluggable Specification atbalstu

Izmantojiet vēlamos trešo pušu risinājumus un izveidojiet savienojumu ar informācijas sistēmām, izmantojot iebūvēto OPS (Open Pluggable Specification) slotu.

 

 

 

 

 

Piekļūstiet visam nepieciešamajam no jebkura avota – Neierobežota un daudzpusīga pieejamība

Flip 3 piedāvā vairākas savienojamības iespējas, tostarp USB, HDMI, DP un OPS, kā arī bezvadu ekrāna koplietošanu, lai nodrošinātu, ka lietotāji var viegli savienot jebkuru ierīci, lai piekļūtu savam saturam. Izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas atbalstu, kas atrodas Flip 3, lietotāji var iegūt sev vēlamos materiālus arī no tiešsaistes.

Raksti. Mēs atbildēsim!