Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jums nepieciešams vienkāršs padoms vai profesionāla komanda pilna cikla projekta īstenošanai? Esat nonākuši īstajā vietā – mēs varam ne vien palīdzēt izvēlēties un piegādāt īsto projektoru vai displeju, bet arī veikt apjomīgas audiovizuālās sistēmas projektēšanu, uzstādīšanu un ilgtermiņa uzturēšanu.

Ja vēlaties saņemt uzticamu tehnisko atbalstu, mūsu kolēģi konsultēs, dosies izbraukumos un uzturēs jūsu iekārtas nepārtrauktā darba kārtībā. Tehnikai jākalpo cilvēkiem, nevis otrādi, tāpēc rūpēsimies par to, lai tā vienmēr būtu kārtībā un nodrošinātu visu nepieciešamo funkcionalitāti. 

Lai pieteiktu pakalpojumu, sarunātu tikšanos vai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām, lūdzu, aizpildiet kontaktu formu! 

Tēma

Pielikumu augšuplāde

Dzēst
0%

vai ievelc failus šeit

Jūs varat pievienot tikai PDF, JG vai PNG tipa failus, kas nepārsniedz 8MB. Ja faili pārsniedz pieļaujamo apjomu, iesākām lietot WeTransfer vai failiem.lv servisu un saiti iekopēt teksta ziņas ievades lauka!

Atbalsta forma ir nosūtīta!

Tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies!

Izveidot jaunu kontaktu formu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz
Raksti. Mēs atbildēsim!