Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pareizā atbilde īstajā brīdī – sadarbība ar klientu un arhitektu jau plānošanas un tehnisko rasējumu sagatavošanas laikā ar mērķi sākotnējo vīziju pārvērst atbilstošā dizainā un funkcionālā produktā. 

Augstāko pievienoto vērtību varam sniegt tad, kad ideja ir tikai tās izstrādes stadijā, un piedāvājam ne tikai konsultācijas par labākajiem audiovizuālajiem risinājumiem, bet arī palīdzam ar dokumentācijas sagatavošanu vēl pirms tehniskā projekta saskaņošanas. Rezultātā jūs saņemat tieši jums piemērotu audiovizuālu sistēmu, kas gan tehniski, gan vizuāli ir integrēta organizācijas telpiskajā vidē. 

Biežāk pieļautās kļūdas telpu plānošanā un ierīču izvēlē

Audiovizuālo risinājumu izvēles pamatā ir organizācijas vajadzības un mērķi, taču bieži nepietiekamas plānošanas dēļ rodas sarežģījumi, kas attālina laba rezultāta sasniegšanu. Lai tā nenotiktu, aicinām īsumā iepazīties ar četrām biežāk pieļautajām kļūdām telpu plānošanā un ierīču izvēlē, ko iespējams novērst ar savlaicīgu plānošanu. 

Organizācijas vajadzībām nepiemērotu rīku izvēle. Mūsu ieskatā šī ir būtiskākā kļūda audiovizuālo risinājumu izvēlē, turklāt tā diemžēl ir bieži sastopama. Mūsdienu plašajā iekārtu un sistēmu piedāvājumā apmaldīties var jebkurš, kas nav jomas speciālists. Tāpēc nereti gadās, ka tiek izvēlēti dārgi un sarežģīti, taču lieki risinājumi. Notiek arī otrādi – organizācijas funkciju nodrošināšanai iegādātās iekārtas nesasniedz savu mērķi vai par atsevišķām iekārtām ir aizmirsts vispār. Lai tas nenotiktu, nepieciešamas konsultācijas ar nozares profesionāļiem, kas katras mācību iestādes, uzņēmuma un valsts un pašvaldību  vajadzībām spēs atrast piemērotu piedāvājumu.

Telpām nepiemērotas ierīces. Mazā telpā displeja vietā ierīkots projektors; neregulējams apgaismojums, kas traucē informācijas uztveramībai ekrānos; nepietiekams skaļruņu skaits lielā konferenču zālē… Šo sarakstu noteikti var turpināt, un ļoti ticams, ka katrs no jums nevilcinoties nosauktu vēl dažus piemērus. Lielu daļu no šīm ķibelēm var risināt arī pēc to ieviešanas dzīvē, taču sekmīga darba pamatnosacījums ir savlaicīga plānošana un risinājumu izstrādes uzticēšana zinošiem speciālistiem. 

Komunikāciju izvietošana. Lai arī arvien lielāka daļa tehnoloģiju darbojas bezvadu režīmā, elektrības pievade un augstvērtīga vizuālā un audio materiāla pārraide joprojām notiek ar komunikāciju starpniecību. Tam ir vairāki izaicinājumi – kabeļiem jābūt ne tikai noslēptiem, bet arī vienkārši maināmiem un ērti pieejamiem. 

Ēku projektēšanas laikā organizācijas arvien biežāk izvēlas ilgtspējīgus risinājumus, piemēram, paceltās vai dubultās grīdas, zem kurām slēpjas komunikācijas. Tas ļauj ērti konfigurēt telpu, piekļūt komunikācijām, mainīt darba vietu izvietojumu un līdzīgi. Vienlaikus jābūt korektam telpu un iekārtu plānam, lai pielāgotu elektroinstalācijas un vājstrāvu sistēmas sienās, griestos un mēbelēs, kur tiks izvietota daļa audiovizuālo iekārtu. 

Jāparedz, lai citi telpas mezgli, piemēram, vēdināšanas sistēmas difuzori vai iekārtie gaismas ķermeņi netraucē audiovizuālo iekārtu funkcionalitātei. Mēbelēm, ja tajās ir paredzēts novietot audiovizuālās iekārtas vai kabeļu pieslēgumus, japāredz atbilstoša konstrukcija, ievadi, gaisa apmaiņa dzesēšanai u.tml.

Risinājumi bez attīstības iespējām vai savietojamības trūkums. Audiovizuālās iekārtas, kā jebkuras tehnoloģijas, pastāvīgi attīstās un mainās – parādās jauni tehniskie risinājumi un funkcionalitātes, ir nepieciešama savietojamība ar citām sistēmām, piemēram, IT infrastruktūru vai ēkas pārvaldību (BMS), mainās arī aprīkojuma lietotāju vajadzības un izmantošanas paradumi. Ikdienā nākas sastapties ar pasūtītāju redzējumu par plāniem, kas ir ierobežoti savā attīstībā, neparedz savietojamību ar citām sistēmām vai neatbilst lietojamības tendencēm. Tāpēc būtisku lomu spēlē profesionāļi, kas spēj izvērtēt sistēmu un risinājumu saderību, kas nākotnē krietni atvieglos Jūsu komandas darbu.

Ar savlaicīgu plānošanu iegūstiet vairāk

Organizācijas mērķiem piemēroti risinājumi bez liekiem izdevumiem  – šie ir būtiskākie ieguvumi, ko jūs saņemsiet savlaicīgas sadarbības rezultātā. Mēs konsultējam, projektējam un atrodam īstajiem mērķiem atbilstošas ierīces. Mūsu speciālisti ir pieredzējuši arhitektūras, elektrības un vājstrāvas jautājumos, tāpēc kopīgi ar projektu autoriem var nodrošināt savlaicīgu risinājumu iestrādi projektā gan pirms jaunas ēkas būvniecības, gan rekonstrukcijas darbu plānošanas laikā. Biroteh profesionāļi piedāvās pareizās atbildes īstajā brīdī! 

Raksti. Mēs atbildēsim!