Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Pārvaldiet visa veida telpu aprīkojumu vienuviet – vadības sistēmā, kas apvieno audiovizuālās iekārtas, prezentācijas tehniku, apgaismes ierīces, automātiskās žalūzijas, ventilācijas sistēmu un citas vienības, kas nepieciešamas sekmīgam ikdienas darbam. Īpaši noderīga integrēta vadības sistēma ir biroju ēkām, konferenču zālēm, sanāksmju telpām un mācību iestādēm. 

Kā uzlabojas organizācijas ikdienas darbs ar vadības sistēmas palīdzību?

Katrai telpai un katrai ierīcei atsevišķa pults, kas mēdz pazust visnepiemērotākajos brīžos, sapinušies vadi un kabeļi tieši tad, kad jāatrod īstais datora pieslēgums, apgaismojums, kas traucē saprast prezentāciju… Ja vien telpas iekārtas nav apvienotas vienotā, integrētā sistēmā, ko var pārvaldīt ar vienu vadības paneli, šīs visas ir pazīstamas situācijas. 

Mūsdienīgā telpu aprīkojumā būtiska nozīme ir arī citām, pirmajā brīdī ar audiovizuālo aprīkojumu tieši nesaistītām sistēmām, piemēram, telpas apgaismojuma vadībai. Ar vadības sistēmu automātiski regulējams mākslīgais apgaismojums un žalūzijas ļauj nodrošināt piemērotāko telpas vides scenāriju, vai tā būtu videokonference, ikdienas sanāksme vai video materiālu aplūkošana.

Vadības sistēma ir priekšnosacījums organizācijas mērogā standartizētai un ikdienā efektīvai pārvaldībai. Tā nozīmē arī lētāku ilgtermiņa uzturēšanu, jo ļauj ietaupīt darbinieku laiku, vienuviet administrējot dažādas, visā organizācijas ēkā ierīkotas ierīces, turklāt standartizēta vadības saskarne nozīmē arī ātrāku lietošanas apguvi (mazāks learning-curve).

Kā mēs varam palīdzēt? 

Mūsu kompetence ir gan esošo ierīču audits un konsultācijas par organizācijai piemērotākajiem risinājumiem, gan arī sistēmu ieviešana – uzstādīšana, konfigurēšana  un it īpaši visu iekārtu integrēšana vienotā, vienkārši administrējamā sistēmā. 

Jums nav jāmaina visas Jūsu organizācijā jau esošās iekārtas – mēs esam droši, ka gandrīz visas no tām var integrēt vadības sistēmā. Lai par to pārliecinātos, palīdzēsim ar ierīču auditu un konsultācijām par Jums piemērotu risinājumu. Lielākā daļa no vadības un komutāciju sistēmām ir universālas, tāpēc ļauj pievienot gan senākas, gan dažādu ražotāju iekārtas, tāpēc jauna risinājuma ieviešana nenozīmē apjomīgas investīcijas jaunas tehnikas iegādē. 

Ievērojami vienkāršāka iekārtu pārvaldība un zemākas ilgtermiņa izmaksas – būtiskākie ieguvumi, uzņēmumā vai mācību iestādē ieviešot vienotu vadības sistēmu. Par to, kādi soļi jāveic līdz integrētai vadības sistēmas ieviešanai, uzziniet no mūsu speciālistiem

Raksti. Mēs atbildēsim!