Ne vienmēr aprīkojumu ir nepieciešams iegādāties, it sevišķi, ja tas nepieciešams reti vai arī ir vēlme reālā dzīvē pārbaudīt konkrētu risinājumu. Tāpēc mēs saviem klientiem piedāvājam vairāku veidu iekārtu nomu, kas ir īpaši piemēroti apmācību telpām un birojiem, kuros plānoti semināri vai prezentācijas un līdzīgi notikumi.

Vispārīgie nomas nosacījumi

  • Lūdzam aizpildīt kontaktformu un sniegt pēc iespējas precīzāku informāciju:
    • par nepieciešamo aprīkojumu;
    • nomas termiņiem;
    • citas ziņas, ko uzskatāt par noderīgām.

Mēs sazināsimies ar jums, lai izstāstītu par pieejamo aprīkojumu un nosacījumiem, cenu un citu jūs interesējošo informāciju. Lai arī lielākā daļa no aprīkojuma ir komplektēta ar drošiem transportēšanas koferiem, par atsevišķu samaksu ir iespējama iekārtu piegāde un tehniskais atbalsts pasākuma laikā.

Iekārtas ir paredzētas lietošanai tikai un vienīgi slēgtās iekštelpās ar atbilstošu temperatūru, mitrumu, bez putekļiem u.tml. Pakalpojumu sniedzam organizācijām un to profesionālajiem mērķiem, privātpersonām tehnika netiek izīrēta

Pieejamie risinājumi

Videokonferenču iekārtas
Gadījumos, kad tiešsaistes videokonferencē piedalās vairāk nekā viens dalībnieks un datorā iebūvētā tīmekļa kamera (webcam) ar mikrofonu nespēs nodrošināt pienācīgu komunikācijas kvalitāti, video konferenču iekārtu noma var būt īstais risinājums.

Piedāvājam gan profesionāla pielietojuma Polycom un LifeSize videokonferenču sistēmas ar H.323/SIP protokola atbalstu un pozicionējamu PanTiltZoom tipa kameru, gan vienkāršākus, ar USB savienojumu datoram pieslēdzamus risinājumus darbam ar Skype, LifeSize Go, Zoom, Microsoft Teams vai līdzīgām konferenču platformām, piemēram, ar konferenču sistēmu Polycom Studio vai Polycom Trio.

Uzziniet vairāk:
Video konferences

Audiokonferenču iekārtas
Kvalitatīvs, datoram pieslēdzams mikrofons ar iebūvētu skaļruni būtiski uzlabos konferences skaņas kvalitāti gadījumā, ja telpā atrodas vairāki runātāji. Piedāvājam ar USB vai Bluetooth savienojumu datoram vai viedierīcei pieslēdzamus audio risinājumus darbam ar Skype, LifeSize Go, Zoom, Microsoft Teams vai līdzīgām konferenču platformām, piemēram ar konferenču sistēmu Polycom VoxBox vai Polycom Trio.

Uzziniet vairāk:
Audio konferences

Bezvadu prezentācijas rīki
Telpā pieejamie kabeļu pieslēgumi atrodas pārāk tālu no galda, pārslēgšanās brīdim starp vairākiem prezentētājiem ir jābūt praktiski nemanāmam, ir paredzēts grupu darbs ar vairākiem prezentētājiem vienlaicīgi vai arī vienkārši vēlaties izskatīties profesionāli savu klientu vai sadarbības partneru acīs? Pasaulē vadošais bezvadu prezentācijas risinājums Barco ClickShare būs īstā izvēle. Iznomājiet un izmēģiniet ClickShare sistēmu. 

Uzziniet vairāk:
Bezvadu prezentācijas iekārtas

Profesionāla pielietojuma displeji
Pasākuma laikā vēlaties parādīt savus jaunākos produktus, informāciju klientam vai organizācijas sasniegumus? Iznomājot profesionāla pielietojuma displejus, tai skaitā displejus ar iebūvētu satura atskaņotāju, jūs iegūsiet vienkāršu veidu, kā paveikt šo uzdevumu. Jāņem vērā, ka katra situācija un tās apstākļi ir atšķirīgi, tāpēc jāveic pārdomāta displeju izvēle. Lai organizācijas pasākums izdotos augstākajā kvalitātē, piemērotu tehniku izvēlēties Jums palīdzēs mūsu speciālisti.

Uzziniet vairāk:
Displeji

Projektori
Projektora lielākās priekšrocības ir tā vienkāršā transportēšana un uzstādīšana gadījumos, kad mērķis ir vadīt prezentāciju. Mūsu nomas iekārtu klāstā ir 3LCD tehnoloģijas kvalitātes projektori, kas ir piemēroti gan nelielam cilvēku skaitam, gan līdz aptuveni 100 dalībnieku lielai auditorijai. Pirms projektora nomas īpaši aicinām pārdomāt telpas izmērus un apgaismojuma līmeni, lai varam ieteikt Jums atbilstošāko ierīci. 

Uzziniet vairāk:
Projektori

Audiovizuālo signālu komutācijas aprīkojums
Nepieciešams displeju vai projektoru pieslēgt lielā distancē no video signāla avota; ir vairāk signāla avoti, nekā iekārtai pieslēguma ligzdas vai līdzīga veida izaicinājumi? Mūsu nomas iekārtu klāstā ir video pārslēdzēji, mērogotāji un signālu pagarinātāji ar vītā pāra tehnoloģiju (HDBaseT extenders). Pieejami arī profesionāla pielietojuma bezvadu HDMI video signāla pagarinātāji (5 GHz darbības diapazons, AES‑128 šifrēšana, HDCP atbalsts.)

Uzziniet vairāk:
AV komutācijas iekārtas

Citu iekārtu noma
Ja nepieciešams nomāt cita veida audiovizuālo aprīkojumu, aicinām aizpildīt kontaktformu un centīsimies palīdzēt! Tomēr mēs zinām, ka katra organizācija ir specializējusies noteiktos pakalpojumos, arī mēs. Ja vēlaties iznomāt datorus, planšetes, aprīkojumu āra pasākumiem un līdzīgu tehniku, jums labāk varēs palīdzēt kāds cits uzņēmums. Ja meklējat audiovizuālos risinājumus, būsim īstie palīgi.

Uzziniet vairāk:
AV komutācijas iekārtas

 

Raksti. Mēs atbildēsim!