Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Jau vairāk kā 20 gadus nodarbojamies ar vizuālās prezentācijas tehnikas tirdzniecību, konsultācijām un servisu Latvijas tirgū. Savu darbu veicam kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu, ko garantē kvalificēts personāls. Izmantojam modernu un augstākajiem standartiem atbilstošu produkciju.  Mūsu paveiktais biroja un vizuālās prezentācijas tehnikas pārdošanas un servisa jomā ļauj mums būt vadošajai kompānijām savā segmentā.
Lai mūsu darbinieki spētu kvalitatīvi veikt savu darbu un pārzinātu aktuālākos risinājumus, regulāri tiek veiktas ražotāju piedāvātās apmācības, kā arī katru gadu apmeklētas starptautiskas izstādes un semināri, kā piemēram Integrated Systems Europe (sistēmu integrācija, instalāciju aprīkojums), CeBIT (IT risinājumi), BETT (tehnoloģijas izglītības sektoram).

Esam arī AVIXA jeb Audiovizuālās un integrētās pieredzes asociācijas biedri. AVIXA ir profesionālās sadarbības, audiovizuālo (AV) standartu, sertifikācijas, apmācību un tirgus informācijas līderi savā nozarē. Ikvienam AVIXA biedram ir piekļuve dažādām programmām, materiāliem, pētījumiem un biznesa pārskatiem, kas palīdz uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Visiem asociācijas biedriem ir iespēja piedalīties arī apmācībās, kuru laikā tiek apgūtas un uzlabotas AV nozarē nepieciešamās zināšanas un prasmes.

SIA “Biroteh” piedāvātā produkcija:

  • Video un audio konferenču aprīkojums
  • Vadības un komutācijas iekārtas
  • Projekcijas aprīkojums
  • Displeji
  • Ieraksta, tiešraides un diskusiju sistēmas
  • Interaktīvie risinājumi
  • Audio aprīkojums
  • Dizaina risinājumi
  • Datortehnika un programmatūra

Mūsu pakalpojumi

Atbilstoši jūsu vajadzībām izveidosim augstvērtīgus risinājumus, veiksim projektēšanu un aprīkosim jūsu telpas ar visu nepieciešamo – sākot ar kvalitatīvu aparatūru, vadu un vadības risinājumiem, arī programmatūru vai aplikācijām. Piedāvājam veikt apmācībās, kuru laikā iepazīstināsim ar tehnikas un programmu darbības principiem. SIA “Biroteh” piedāvā arī tehnikas nomu, kuras gadījumā arī piedāvājam uzstādīšanu un apmācību, kā arī mūsu uzstādīto iekārtu uzturēšanu un servisu.  

Mūs raksturo

                                                                                                                          

Profesionāla atbildība

Nodrošinot saviem darbiniekiem dažāda veida apmācības, garantējam kvalitatīvu klientu apkalpošanu un tehnisku risinājumu veikšanu.

Precīzs izpildījums

Uzstādīšanai izmantojam precīzus un modernus palīglīdzekļus.

Izdevīgums  

Pateicoties ciešai sadarbībai ar ražotājiem, mēs spējam saviem klientiem piedāvāt izdevīgākas produktu cenas.

Ātrums

Nodrošinām ātru servisu un aparatūras remontu saviem klientiem.

 

Raksti. Mēs atbildēsim!