Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
12 Decembris 2019 Rezervācijas sistēmas

Telpu rezervācijas sistēma touchONE tiek papildināta ar “Workplace Booking” – iespēju integrēt arī individuālu mobilo darba vietu pārvaldību, tās rezervējot vai atbrīvojot ar vienkāršu pogas klikšķi.

Ērtai lietošanai izstrādātā touchONE saskarne ir savienota ar tīkla infrastruktūru un nodrošina iespēju norādīt darba vietas pieejamības statusu. Jaunās sistēmas būtiskākā priekšrocība ir tās vienkāršība – divas pogas, kas ļauj telpu rezervēt vai atzīmēt tās atbrīvošanos, kā arī divas norādes, kas ar zaļu krāsu apzīmē brīvu, bet ar sarkanu – jau rezervētu darba vietu. 

“Workplace Booking” ir pilnībā savietojama ar Office 365 un Exchange kalendāru – sistēmas ieviešanas laikā katrai darba vietai tiek piešķirts atsevišķs kalendārs un QR kods. Katru darba vietu iespējams rezervēt Outlook, mobilajā aplikācijā ar QR kodu vai uz vietas, izmantojot saskarnes pogas. 

Nelielo (vien 55 x 55 mm) ierīci iespējams gan ierīkot kā patstāvīgu ierīci, to izvietojot uz vai zem galda virsmas, gan integrēt jau esošā infrastruktūrā – kontaktligzdu blokā vai citā vietā, kas funkcionāli un vizuāli iederēsies katrā darba vietā. 

Papildus informāciju lūdzam skatīt: www.touchone.eu 

Raksti. Mēs atbildēsim!