Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
11 Decembris 2019 Projektori

Kopš 2019. gada jūnija tirgū pieejami jauni ultra tuvās distances projektori Epson EB-1480FI un EB-1485FI, kas uzstāda jaunu attēla kvalitātes un funkcionālo iespēju “latiņu” šajā projektoru klasē.

3LCD tehnoloģijas 5000 lumenu spilgtuma ultra tuvās distances projektori Epson EB-1480FI un EB-1485FI ar 20tk darba stundām paredzēto lāzera gaismas avotu būs racionāls ieguldījums Jūsu sanāksmju telpā vai mācību auditorijā. Projektoros ir iebūvēta autonomas interaktīvās tāfeles funkcionalitāte, un tie atbalsta daudzpunktu skārienjūtīgumu gan ar komplektācijā iekļautajiem rakstāmrīkiem, gan ar rokas pieskārieniem. Abas pieskāriena tehnoloģijas darbojas paralēli un papildina viena otru, piemēram, ar rokas pieskārienu jūs varat pārvietot ekrānā redzamo karti, bet ar rakstāmrīku uz tās veikt piezīmes.

Novietojot blakus vairākus projektorus ar savstarpēji savienotu attēlu, ir iespēja izveidot liela izmēra vienotu interaktīvo darba virsmu līdz pat 155” diagonāles izmēram. Papildus standarta HDMI un VGA tipa video ieejām modelī Epson EB-1485FI ir iebūvēta arī HDBaseT vītā pāra kabeļa ieeja un HDMI izeja.

Papildus informāciju lūdzam skatīt:

www.epson.eu/products/projectors/ultra-short-distance/eb-1485fi

Raksti. Mēs atbildēsim!