Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
4 Jūnijs 2021 Bezvadu iekārtas

Jaunais ClickShare bezvadu prezentācijas piedāvājums sastāv no 2 uzlabotiem, dažādiem modeļiem:

  • ClickShare Present C-5 ir ideāli piemērots nelielām sanāksmju, tikšanās telpām. C-5 nodrošina vienkāršu bezvadu sadarbību – sāciet sapulci dažu sekunžu laikā. Ikviens, ieskaitot viesus, ar vienu klikšķi ClickShare lietotnē (no jebkura klēpjdatora vai mobilās ierīces) var kopīgot saturu un atspoguļot to uz telpā esošā displeja. Nav nepieciešami kabeļi, nav nepieciešama apmācība.
  • ClickShare Present C-10 ir ideāls pavadonis interaktīvai sadarbībai vidēja lieluma un lielās sanāksmju, konferenču telpās. C – 10 ir funkcionālāks – tas ļauj divām personām, ieskaitot viesus, vienlaikus koplietot saturu telpas displejā.C – 10 piedāvā uzlabotas drošības funkcijas, plašas savienojamības iespējas un mākoņu pārvaldību. Var izmantot atsevišķi vai kopā ar konferenču programmatūrām –  Microsoft Teams, Zoom.

ClickShare Present C-10                     ClickShare Present C-5

Vairāk informācijas par ClickShare Present un jaunākajiem moduļiem pieejams:

Barco bezvadu prezentāciju risinājums ir drošs, pārvaldīts mākonī un paredzēts jūsu interaktīvās sadarbības uzlabošanai. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim izvēlēties īsto risinājumu. 

Iepazīsti arī ClickShare Conference CX-20, CX – 30, CX – 50.

 

Raksti. Mēs atbildēsim!