Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
10 Marts 2022 Jaunumi

Jaunajā lāzerprojektoru sērijā ir iekļauti pašlaik pasaulē vieglākie un mazākie 20 000 lūmenu projektori, kas nodrošina izcilu jaudu un uzstādīšanas elastību.

Epson, pasaulē populārākais projektoru zīmols, februāra sākumā iepazīstināja ar sešiem jauniem Pro sērijas, ar maināmiem objektīviem, projektoriem ar vienādu krāsu un baltā spilgtuma diapazonu no 13 000 līdz 20 000 lūmeniem.  Jaunās paaudzes kompaktie, īpaši vieglie 3LCD projektori ar gaismas jaudu 20 000 lūmeni – EB-PU2220B un EB-PU2120W –,ir par 64% mazāki un par 50% vieglāki nekā to priekšgājēji.

Pateicoties ievērojami samazinātajam izmēram, svaram un papildus funkcionalitātei, kas vienkāršo uzstādīšanu un apkopi, jaunie modeļi piedāvā būtiskas priekšrocības pasākumu organizēšanā, tostarp efektīvāku uzstādīšanu, daudz mazāku enerģijas patēriņu un nepieciešamo darbaspēka, kā arī uzglabāšanas un transportēšanas izdevumu ietaupījumus.

“Kā līderis projektoru nozarē, Epson turpina ieviest jauninājumus ar šo jauno Pro sērijas projektoru līniju, kas izstrādāta, lai apmierinātu tirgus vajadzību pēc kompaktākiem, uzticamākiem un daudzpusīgākiem projektoriem ar lielu spilgtumu,” skaidroja Epson America, lielo telpu projektoru grupas produktu vadītājs Gavin Downey. “Tā kā 20 000 lūmenu spilgtuma tirgus segments turpina augt, Epson jaunie EB-PU2220B un EB-PU2120W kļūs par kvalitātes un elastības etalonu tiešraides pasākumos. Ar ievērojamu izmēru un svara samazinājumu, jaunie projektori vienkāršo iestatīšanu, nemazinot to veiktspēju.

Epson sešiem jaunajiem Pro sērijas projektoriem, kurus darbina 20 000 stundu, praktiski bezapkopes, lāzera gaismas avots, ir pilna WUXGA izšķirtspēja ar 4K izšķirtspējas uzlabošanas tehnoloģiju, lai radītu neticami izteiksmīgus un īpaši spilgtus attēlus. Projektori ir savienoti ar Epson plašo objektīvu saimi, tostarp īpaši īsa attāluma 0,35 objektīvu ar unikālu attēla nobīdes iespēju, lai nodrošinātu papildu elastību uzstādīšanas laikā.

Jaunie lāzerprojektori piedāvā ērtas funkcijas, kas ir ideāli piemērotas dažādiem pasākumiem, tostarp 3G-SDI ieeja un izvade, kā arī mehāniskais aizvars, kas palīdz aizsargāt projektorus lāzera gaismas šovu laikā. Turklāt ar Epson papildu pievienojamo kameru integratoriem ir pieejami jaudīgi instalēšanas rīki, piemēram, projektoru savietošanas (stacking) funkcija, vairāku blakus esošu projicēto attēlu malu sapludināšanai, krāsu kalibrēšana un ekrāna saskaņošana. Izmantojot papildu pievienojamo kameru, lietotāji var piekļūt arī Simple Stacking funkcijai, lai ātri savienotu divus projektorus, izmantojot tikai tālvadības pulti.

Jaunie Pro sērijas risinājumi ir aprīkoti NFC funkcionalitāti un ērti lietojamu Epson Projector Configuration Tool (EPCT) Android™ un iOS® mobilo lietotni, lai vairāku projektoru instalēšanu padarītu efektīvāku. Projektoriem ir arī hermētiski noslēgta optiska, kas nodrošina augstu putekļu noturību, un korpuss bez filtra, kas nodrošina mazāku nepieciešamību apkopei. Turklāt lietotāji var kontrolēt vairākus projektorus vienā, lielā telpā, izmantojot Epson Projector Professional rīku (EPPT), un viegli pārvaldīt instalēto projektorus, izmantojot Epson Projector Management.

 

Lai iegūtu papildinformāciju par apmeklējiet vietni www.epson.com/liveevents .

Raksti. Mēs atbildēsim!