Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
31 Augusts 2018 Displeji

Lietotāju ērtību uzlabošanas nolūkā Samsung nācis klajā ar otrās paaudzes 55” un 65” diagonāles izmēra Samsung Flip 2 interaktīvajiem displejiem. Tajos iestrādāts universāls USB, HDMI, NFC savienojums, kā arī uzlabotas ekrāna koplietošanas iespējas – tās nodrošina ērtu sadarbību un interaktīvu satura redzamību, iespējas veikt piezīmes un koplietot saturu.

Touch out funkcija ļauj lietotājam sinhronizēt savas personīgās ierīces ar Samsung Flip, koplietojot un kontrolējot saturu reāllaikā. Jebkuras izmaiņas, kas veiktas Flip displejā, tiks atspoguļotas savienotajā ierīcē un otrādi, veidojot efektīvu sadarbību.

Samsung Flip ļauj lietotājam attālināti savienot savu datoru ar tāfeli – tas nozīmē, ka jebkura sapulce var sākties bez datora, izvairoties no aizkavēšanās un nodrošinot augstāku darba efektivitāti. Flip ir iespējams savienot arī ar Bluetooth klaviatūru, peli un skaļruņiem, radot ērtu sapulces vidi.

Kā papildu ieguvumu ražotājs piedāvā iespēju Samsung Flip esošo saturu reāllaikā attēlot citā, lielākā digitālajā ekrānā, izmantojot Wi-Fi tīklu vai HDMI ārējo savienojumu, turklāt to var pārraidīt pat uz savienotu personīgo datoru. Šī funkcija ir ideāli piemērota lielām sanāksmēm, sniedzot informāciju apjomīgai auditorijai.

Samsung Flip piedāvā arī lielu klāstu uzlabotu iespēju, ieskaitot drošu bezvadu savienojumu, automātiskus programmaparatūras atjauninājumus, LDAP sinhronizāciju, datu drošību un attālinātu pārvaldību, vienmēr nodrošinot ērtas un produktīvas sapulces.

Papildus informāciju lūdzam skatīt: 

https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/interactive

Raksti. Mēs atbildēsim!