Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
6 Marts 2020 Bezvadu iekārtas

ClickShare Conference – jauns un līdz šim nebijis risinājums konferencēm jūsu birojā, sanāksmju telpā vai darbavietā. Kameras un mikrofonu sistēmas pieslēgums jūsu portatīvajam datoram tiek nodrošināts bez kabeļiem, vienlaicīgi atbalstot augstas veiktspējas prezentācijas iespējas uz telpā esošā displeja.

ClickShare Conference atbalsta praktiski jebkuru jūsu izmantoto konferenču programmatūru (MicrosoftTeams, Zoom, Webex, LifeSize Cloud u.c.) automātiski un bez kabeļiem savienojoties ar telpā instalēto kameru, skaļruņiem un mikrofoniem, displeju. Sanāksmes ir produktīvākas, jo nav nepieciešams patērēt laiku pievienojot papildus kabeļus, konferenču programmatūrā izvēloties atbalstītās iekārtas vai uz galda meklējot piemērotāko vietu jūsu portatīvajam datoram.

Ir pieejami trīs dažādi modeļi ar dažādām funkcionalitātēm: Barco ClickShare Conference CX-20 , ClickShare Conference CX-30 un ClickShare Conference CX-50.
ClickShare Conference ir iespējams komplektēt ar piemērotām kamerām, mikrofonu un skaļruņu sistēmām, atbilstoši jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim izvēlēties īsto risinājumu.

Raksti. Mēs atbildēsim!